C&C; Red Alert 2

Związek Radziecki rozpoczął inwazję na Stany Zjednoczone. Zostańcie naczelnym dowódcą broniącej się lub atakującej strony w kolejnym komputerowym bestsellerze wszechczasów. Command & Conquer Red Alert 2 jest kolejną częścią bardzo popularnej serii gier Command & Conquer. Przygotujcie się na nowe przeżycia w fascynującym świecie Command & Conquer, najbardziej zaawansowanej strategii wojennej. Zastosowanie nowych oraz udoskonalenie już istniejących elementów gry, które utrzymywały serię Command & Conquer na topie, sprawi że Red Alert 2 nie znajdzie sobie równych. To niesamowita okazja by sprawdzić się na polu walki – tym razem w wysoce zurbanizowanym otoczeniu.

Charakterystyczne cechy:
Walka w zurbanizowanym obszarze: Po raz pierwszy w historii nowoczesnej wojny, USA jest zmuszona do obrony własnego kraju. Od wschodniego do zachodniego wybrzeża – walki będą toczyć się na każdej amerykańskiej ulicy i w każdym amerykańskim mieście. Czy ulice Nowego Jorku staną się miejscem parady radzieckich czołgów? Los wolnego świata leży w waszych rękach. Dominacja nad światem – gracie jako jedna z 7 możliwych stron konfliktu. Każda armia posiada unikalną strategią i uzbrojenie. Jeżeli komputer nie jest dla was wystarczającym przeciwnikiem – do wyboru opcja multi-player oraz zaawansowany system punktacji, pozwalający sprawdzić się w walce i konkurować w internetowej sieci z innymi dowódcami. Strategia dominacji: jeszcze nigdy Command & Conquer – nie posiadał tylu śmiercionośnych i zaawansowanych technologicznie zabawek co w Red Alert 2. Szwadrony powietrzne, siły lądowe i morskie zapewnią nieograniczoną liczbę możliwych do zrealizowania strategii. Wykorzystajcie własne najbardziej śmiałe taktyki, infiltrujcie, kradnijcie niszczcie stanowiska wroga.

Dodatkowe funkcje:

Automatycznie rozwijające swoje umiejętności jednostki: Wasze jednostki w trakcie działań podnoszą moc bojową i umiejętności. Zmienia się także wygląd zewnętrzny oddziałów.

Intuicyjny interfejs: Interfejs gracza został skonstruowany w taki sposób by skupić uwagę na nawigacji akcją – a nie okienkami opcji.

Filmowa jakość obrazu: Weźcie udział w dwu epickich kampaniach, których akcja toczy się w otoczeniu niespotykanej dotąd jakości. Satysfakcja gwarantowana: Command & Conquer Red Alert 2 to gra akcji . Wiele opcji z poprzednich wersji gry zostało zautomatyzowanych lub też usuniętych tylko po to, byście mógli całą swoją uwagę skoncentrować na polu bitwy.