Designerskie wnętrze

Jak sprawić, aby wnętrze naszego mieszkania stało się niepowtarzalne? Sukces leży w szczegółach. Aby dom sprawiał przytulne wrażenie i jednocześnie był funkcjonalny, wystarczy odpowiednio dopasować do siebie drobne przedmioty – dodatki o często nie tylko ozdobnej funkcji. Im bowiem każdy element wystroju wnętrza jest bardziej funkcjonalny, tym lepiej dla nas.
Spośród przedmiotów, które ułatwiają funkcjonowanie w domu wyróżnić można zegary, lampy, wieszaki, naczynia czy meble. Każde z nich może stanowić jedynie element praktyczny, jednak ze względu na swój potencjał, najlepiej spełniają swoją rolę, jeśli dodatkowo wnoszą do wnętrza trochę uroku.
Zegar ścienny w stylu vintage, wieszak stojący w kształcie rosnącego drzewa lub designerskie wieszaki ścienne, lampa stylizowana na starą, bądź o bardzo nowoczesnej formie, ozdobne naczynia czy stylowe meble nadają wnętrzu charakteru, a odpowiednio dobrane tworzą niepowtarzalny styl. To czy mieszkanie pasuje charakterem do nas nie pozostaje obojętne dla naszego samopoczucia. Dlatego warto zaplanować je tak, byśmy czuli się w nim jak… w domu.

źródło: http://bonusy-promocje.pl