Fordanserki to kolejna na rynku nowa usługa, która cieszy się coraz większą popularnością. Wg słownika języka polskiego „fordanser” to osoba wynajmowana za opłatą jako partner do tańca w klubach rozrywkowych.

Fordanserki to dziewczyny, hostessy, które mają sprawić, aby towarzystwo mogło się dobrze bawić. Czasami mylone są, niestety,
z „paniami do towarzystwa”, ale to zupełnie inna profesja.
Fordanserki biorą udział w różnego typu imprezach, aby „rozkręcić” towarzystwo. Z reguły zaprasza się je na imprezy branżowe, ale nie tylko. Fordanserki znajdują zatrudnienie w teledyskach, reklamach,
w klubach tanecznych. Wszystko po to, aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów i żeby zapewnić im dobrą zabawę. Fordanserki mogą także zaprezentować się w pokazie tańca, przeprowadzą konkursy, wręczą nagrody, porozmawiają z gośćmi itp.
To profesja dobra jak każda inna, ale i odmienna, bo panie nie tylko zarabiają, ale jeszcze się przy tym same dobrze bawią.
Jeśli ktoś poszukuje fordanserek, może przeszukać internet. W sieci ogłasza się bardzo wiele firm świadczących tego typu usługi, więc bez problemu znajdzie odpowiadającą mu ofertę.