Kebab

Kebab to oprócz pizzy i innych włoskich dań bardzo popularna potrawa. Zazwyczaj przygotowywany jest on na bazie pieczonego mięsa wołowego lub drobiowego i serwowany w chrupiącej bułce z odrobiną sosu czosnkowego i różnych surówek. Mięso przygotowywane jest według specjalnej receptury i długo wysmażane w specjalnym piecu. Najczęściej klienci mogą obserwować cały proces przygotowywania kebaba.
Często kebab można zamówić również w pokaźnym zestawie, z dodatkiem frytek i sporych kawałków świeżych warzyw. Kebab Turek Ciechanów to bardzo popularne miejsce. Odwiedzane jest ono przez studentów, rodziny z dziećmi, a także osoby starsze, które chcą szybko zjeść smaczny i ciepły posiłek.
Cieszy się on doskonałą opinią wśród swoich gości. Obiekt czynny jest przez cały tydzień. Więcej szczegółowych informacji na temat godzin otwarcia znaleźć można na stronie internetowej restauracji.
Wszystkie serwowane potrawy przygotowywane są ze świeżych produktów najwyższej jakości. Lokal jest urządzony bardzo nowocześnie, a ponadto jest bardzo przyjemny i przestronny. Niewątpliwą zaletą jest również niska cena kebaba, gdyż za danie należy zapłacić zaledwie kilkanaście złotych.
Oczywiście do wyboru są kebaby o różnej wielkości oraz z różnorodnymi dodatkami, dzięki czemu klienci mogą skomponować danie według indywidualnych upodobań. Czas oczekiwania na złożone zamówienie jest krótki, zwykle to zaledwie kilkanaście minut. Oczywiście danie można zamówić również na wynos i zabrać ze sobą do domu czy pracy.