Szesnastowieczna rezydencja Krasickich, Tarłów, Potockich i wreszcie Sapiehów położona niedaleko Przemyśla i granicy polsko ? ukraińskiej została przemieniona na wspaniały hotel. Wokół zamku jest wspaniały park z kolekcją drzew, które ród Sapiehów sadził, aby upamiętnić narodziny kolejnych członków rodziny. Na dziedzińcu zamkowym organizowane są różne imprezy plenerowe, spektakle operowe i turniej rycerskie, co jest dodatkową atrakcją dla przebywających tu gości. Wielką atrakcją jest też szesnastowieczna kaplica zamkowa porównywalna do Kaplicy Zygmuntowskiej na Wawelu.
Na gości czeka 96 łóżek w 51 pokojach Hotelu Zamkowego, który powstał w pomieszczeniach Powozowni, Pawilonu Myśliwskiego Szwajcarskiego.
Restauracja Zamkowa serwuje potrawy kuchni regionalnej i myśliwskiej; potrawami firmowymi są: comber z sarny, przepiórka magnacka… Nie tylko potrawy tu są wyszukane i wyśmienite, ale i wina,które można znaleźć w Winiarni Książęcej.
Można tu organizować konferencje, szkolenia czy rozmowy biznesowe,gdyż jest tu 6 sal konferencyjnych na łącznie 400 miejsc, wspaniale wyposażonych.