Zastanawiałeś się kiedyś, co zwiększa atrakcyjność wnętrza w oczach osoby odwiedzającej go? Pewnym jest, że ładnie dopasowane do siebie meble i dekoracje są miłe dla oka, ale co dokładnie?

Okazuje się, że im bliżej do natury, tym bardziej jesteśmy zadowoleni i mamy lepsze samopoczucie. Właśnie dlatego meble drewniane (nie te ze sklejki) są tak bardzo przez nas cenione. Widok surowego drewna przywodzi na myśl naturę, coś pierwotnego, co nas inspiruje. Takie meble dodają wnętrzu witalności, ale i oryginalności. Zwłaszcza ostatnio meble z litego drewna cieszą się wyjątkową popularnością, są w modzie. W dobie komputerów i smartfonów docenia się także to, że drewno świetnie wychodzi na zdjęciach-komponuje się idealnie z innymi przedmiotami i uważane jest za stylowy dodatek.

Przy meblowaniu domu, zdecyduj się na meble drewniane zamiast tych ze sklejki-z pewnością będą trwalsze, wytrzymają więcej lat niż te z płyt, a przede wszystkim nie będą przytłaczające w wystroju Twojego mieszkania-nadadzą mu lekkości i wyrafinowania.