Polski multigaming zaprasza w swoje szeregi by grać w gry FPP i doskonalić swoje skille! Gramy w gry np. America Army, Counter Strike, Red Orchestra, F.E.A.R. oraz Call of Duty 5. Oferujemy życie jak w prawdziwej amerykańkiej 3.Dywizji Piechoty. Dodatkowo dajemy możliwość rozwouju w naszym multiklanie.

Zabawy typu zespołowe pozwalają zabawy z chętnymi z całego świata. Jest to bardzo ciekawe i oprócz tego może się stać dochodowym zajęciem. Honoraria dla biorących udział w e-sporcie są naprawdę niemałe. Możesz spróbować swoich szans w e-sporcie już dziś dołączając do nas. Liczba gier w które gramy jest bardzo duża. Ten sport to coś dla Ciebie!

Diablo,Crysis, Team Fortress, Combat Arms, Half Life 2, Army Assault to mała część tytułów. Gier przeznaczonych dla wielu graczy istnieje setki. Każda z nich jest lepsza lub gorsza od drugiej Do Ciebie należy wybór, najważniejsze aby grać jedynie w tą samą gre aby osiągnąć zdumiewające rezultaty.

Kilka lat temu inicjatorzy polskiej edycji World Esport Games złożyli w Ministerstwie Sportu apel w sprawie uznania e-gamingu jako ustawowo mianowanej gałęzi sportu. Apel posiadał 6000 podpisów. Lecz, nie udało się gdyż został usunięty, miejmy nadzieję że próba kolejnego rozpatrzenia proźby internautów zostanie jak najszybciej zrealizowana. Przypuszcza się, że minie jeszcze dużo czasu nim władza dostrzeże nieprzeciętność tego sportu