Kilka słów O nas

S koro znaleźliście się w tej zakładce to oznacza, że chcielibyście się czegoś o nas dowiedzieć. Postaramy się trochę zaspokoić tą ciekawość.

Pizzeria Fratteli powstała z pasji i doświadczenia. Jej założycielami są dwaj bracia (stąd też nazwa pizzerii - z włoskiego 'bracia') Paweł i Maciej Pietrzak, którzy wiele lat pracowali jako zawodowi pizzernicy. Obaj są z zamiłowania kucharzami. Mając bogate doświadczenie zdobyte w pracy w innych tego typu lokalach, postanowili spełnić marzenie i otworzyć własną pizzerię. Ponieważ są oni jednocześnie właścicielami i pizzernikami to do wypieku każdej pizzy wkładają całą swoją pasję i dokładają wszelkich starań aby była to najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jedliście.

Ponieważ, przez wiele lat pracowaliśmy we Włoszech wiemy jak powinna smakować prawdziwa włoska pizza. Dla amatorów proponujemy zamiast sosów wzbogacić smak pizzy prawdziwą oliwą z oliwek. Niepowtarzalny smak gwarantowany. Metodą prób i błędów opracowaliśmy własne receptury na ciasto i sosy tworząc w ten sposób własną, unikalną gamę smaków. Doskonale znamy się na swojej pracy i wiemy co jest w niej najważniejsze, a mianowicie JAKOŚĆ - zawsze i wszędzie. Świeże, wysokiej jakości produkty i żadnych zamienników. Z tym założeniem otworzyliśmy pizzerie i tego będziemy się trzymać.

Chociaż mamy duże doświadczenie to nasza pizzeria jest nowym lokalem. Jesteśmy pewni naszej wiedzy dotyczącej wypieku pizzy, niemniej jednak nie brak w nas pokory, dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywne uwagi i sugestie naszych gości. Będą one wyznacznikiem do dalszego doskonalenia się.

Oprócz pizzy zapraszamy także na dania obiadowe. W ich gotowanie wkładamy tyle samo starań.Główną kucharką i osobą kontrolującą jakość wydawanych posiłków jest Monika - żona Pawła. Można więc powiedzieć, że jest to firma rodzinna. I taką też kuchnię oferujemy - smaczną i domową. Wszystkie obiady są przyrządzane na bieżąco i ze świeżych produktów.

Wystrój lokalu jest efektem naszej własnoręcznej pracy. Poczynając od stolików, a na murowanym barze kończąc. U nas zarówno kibice będę mogli obejrzeć mecz na 50-calowym telewizorze jak i małe dzieci pobawić się w specjalnie dla nich urządzonym kąciku zabaw. Mamy nadzieję ze kameralny wystrój lokalu przypadnie Wam do gustu i poczujecie się u nas jak w domu.

W założeniu mamy dalszy rozwój firmy. W niedalekiej przyszłości rozwiniemy działalność o usługi cateringowe.

A już teraz oferujemy organizację imprez okolicznościowych w naszym lokalu. Jesteśmy otwarci i elastyczni na potrzeby Klientów. Zarówno tych dużych jak i małych. Jako że sami jesteśmy dumnymi rodzicami wiemy jak istotne jest zadowolenie naszych dzieci.

Jak więc widzicie w otwarcie Fratelli włożyliśmy cały nasz czas, serce i zapał i tak też będziemy ją prowadzić. Osobiście będziemy dbać o jakość obsługi i posiłków w myśl zasady "Pańskie oko konia tuczy" co jest najlepszą gwarancją i dowodem tego, że u nas zawsze możecie liczyć na wyśmienitą pizze i obiady.

Zapewniamy że jakość naszych posiłków nigdy nie spadnie.

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego.

Zobacz menuKontakt