Obiady u Dziuni

Restauracja obiady u Dziuni to bardzo popularny obiekt położony w centrum Ciechanowa. W ofercie znaleźć można wiele tradycyjnych dań, jak na przykład gołąbki, leczo warzywne, kotlety schabowe, dania z drobiu oraz potrawy z ryb, między innymi smażone filety oraz śledzie w sosie śmietanowym.
Dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na złożone zamówienie. W okresie wiosennym i letnim klienci mogą skorzystać ze stolików na zewnątrz lokalu.
W karcie menu znajdują się również soki owocowe, gazowane napoje, kawa oraz herbata. Niektóre potrawy przygotowywane są z myślą o najmłodszych klientach. Dzieci najczęściej wybierają naleśniki z owocami, frytki, pierogi oraz pulpety w sosie pomidorowym.
Wszystkie potrawy przygotowywane są według tradycyjnej lokalnej receptury. Turyści, którzy chcą znaleźć dokładny adres lokalu mogą skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać konkretne hasło, na przykład domowe obiady u Dziuni Ciechanów.
W wynikach wyszukiwania pojawi się dokładny adres lokalu, godziny otwarcia oraz numer telefonu do obiektu.
Restauracja cieszy się pozytywnymi opiniami wśród stałych klientów oraz turystów. Wybrane dania można zamówić także na wynos. Obiady pakowane są w styropianowe pudełka, które zapobiegają utracie ciepła. Klient może liczyć również na plastikowe sztućce.
Dania obiadowe dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Za jeden zestaw należy zapłacić zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Menu zmienia się co pewien czas.