Nic tak nie podkreśla głębi kobiecego spojrzenia, jak gęste i piękne. Jedna z nas rodzą się z takimi i bardzo często obdarzamy je zazdrosnymi spojrzeniami. Inne, te których natura nie obdarowała wachlarzem rzęs, muszę sobie w jakiś sposób pomóc.
Jeśli sztuczne rzęsy nas odpychają i nie wyobrażamy ich sobie na naszych powiekach, dobrym rozwiązaniem będzie odżywka do rzęs. Te najlepszej jakości, z wyższej półki, potrafią zdziałać prawdziwe cuda i już w kilka tygodni całkowicie odmienić wygląd oczu. Okazuje się jednak, że najlepsze odżywki są znacznym wydatkiem, bo potrafią kosztować nawet dwieście złotych.
Warto spróbować także tańszych sposobów – nasze babki mówiły, że olejek rycynowy stosowany na linię rzęs i brwi, działa prawdziwe cuda. Nie tylko przyspiesza ich porost, ale nadaje im również gęstości, blasku i zdrowego wyglądu. Czasem, zamiast wydawać fortunę na apteczne hity, lepiej spróbować sprawdzonych sposobów. Warto jednak pamiętać, że okolice oczu są delikatnymi rejonami, dlatego lepiej unikać aplikowania na nie produktów nieznanego pochodzenia.