ZĄB niedaleko Zakopanego jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce na Pogórzu Gubałowskim, gdzie jest cisza i spokój i gdzie można odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, od codziennych problemów i trosk. I właśnie tutaj wybudowano trzypiętrowy i trzygwiazdkowy hotel Redyk nawiązujący do zakopiańskiej architektury i położony tak, że przed oczami gości rozciąga się cała panorama Tatr.
Hotel nie jest duży: ma tylko 47 miejsc w 21 pokojach, ale to także jest zaleta dla tych, którzy nie lubią zgiełku i tłumów ludzi wokół siebie. Każdy pokój jest wyposażony w drewniane, ekologiczne meble, TV satelitarną, Internet, radio oraz łazienkę z prysznicem i balkon, z którego rozciąga się wspaniały widok na Tatry.
Restauracja hotelu także daje powody do zadowolenia: fontanna, jasne wnętrza i stylowe regionalne obrazy malowane na szkle a także serwowane dania ?
Można tu zorganizować także konferencję, gdyż hotel posiada salę konferencyjną wyposażoną w najnowsze multimedia?
Niedaleko ośrodka wiodą szlaki turystyczne do pieszych wędrówek a także trasy rowerowe na krótsze i dalsze wycieczki, podczas, których można podziwiać piękno polskich gór, a po wędrówkach można się odprężyć w saunie czy jacuzzi?