Najlepsza pizza w Ciechanowie? Tylko pizzeria Fratelli.

Swoją specjalną ofertą dań, kusi nas pizzeria Fratelli Ciechanów. Miłą atmosferę wyczuwa się już przed wejściem – ciepłe światło wylewa się na ulicę i zachęca, by wejść do środka. Poza tym zapach świeżo wypiekanego ciasta do pizzy nie pozwala przejść obojętnie. Nad wejściem wisi niebanalny szyld, który jeszcze bardziej przekonuje, by zjeść we Fratelli.

W menu znajdziemy nie tylko kilka propozycji pizzy, ale również dania obiadowe. Pizzeria Fratelli to restauracja rodzinna, a ciepłą, rodzinna atmosferę wyczuwa się od pierwszej minuty. Pizzę taką jak we Włoszech można zjeść w tym lokalu w Ciechanowie. Pizza zostanie przygotowana na naszych oczach, jest to dodatkowy element wpływający na atrakcyjność tego miejsca.

Pyszna pizza to jedno, natomiast domowy obiad to drugi typ dań serwowanych w pizzerii Fratelli. W bardzo dobrej cenie każdego dnia przygotowywane są zestawy dnia, polecane przez szefa kuchni.

Przykładowo bardzo tradycyjny, polski obiad jak: zupa chłopska jako pierwsze danie, oraz drugie danie: gołąbki siekane podane z sosem oraz ziemniakami.

Danie, które je się oczami to pięknie podana roladka drobiowa ze szpinakiem, którego walory smakowe podkreślają suszone pomidory. Wszystko ułożone na pysznym sosie serowym wraz z ziemniakami. To nie tylko świetna kompozycja smaków, ale również bomba witaminowa.

Na szczególną uwagę zasługuje też różnorodna oferta zup. Kochającym tradycyjne smaki polecamy np. zupę pomidorową z ziemniakami oraz kluskami lanymi, natomiast szukający ciekawych doznań kulinarnych proponujemy zupę szczawiową z jajkiem.