Zjednoczone Emiraty Arabskie stały się wyjątkowo popularnym celem podróży wśród Polaków. Z pewnością przyczyniło się do tego otwarcie bezpośredniego połączenia z Warszawy do Dubaju. Lot trwa niecałe 6 godzin i odbywa się na pokładzie wyjątkowo wygodnego samolotu linii Emirates. Wiele biur podróży zaczęło również oferować zorganizowane wycieczki do Dubaju.

Dubaj to miasto wyjątkowe, zachwycające stopniem rozwoju technologii i wszechobecnym bogactwem. Drapacze chmur robią ogromne wrażenie na każdym turyście. Na specjalną uwagę zasługuje Burj Khalifa, czyli jeden z najwyższych budynków na świecie. Wjeżdżając na jego szczyt, można podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta.

Podróż do Dubaju to także świetny pomysł na urlop dla całej rodziny. Dzieciom z pewnością przypadną do gustu parki rozrywki, które niedawno świętowały swoje otwarcie, a dorośli chętnie spędzą czas na zakupach w jednym z wielu luksusowych centr handlowych. Dubaj to bez wątpienia miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.