Mając dość leniwych wakacji na plaży, warto zwrócić uwagę na Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego. To niesamowite co można stworzyć za pomocą małych klocków. Kreatywność ludzi i ich zdolności manualne pozwoliły na stworzenie wyjątkowego miejsca, z równie niespotkanymi atrakcjami.

Klocki Lego znają wszyscy – projektowanie, budowanie, świetna zabawa. W 2014 roku fani doczekali się animowanej komedii z ich udziałem.
W Muzeum Lego Karpacz każdy znajdzie coś dla siebie, a jest w czym wybierać! Od podziwiania makiet, przez zabawę zdalnie sterowanymi modelami, aż po sklepik z unikatowymi pamiątkami Prywatnego Muzeum Techniki Klocków Lego.
Świetna zabawa dla małych i dużych. Moc atrakcji, budowanie miłych wspomnień i ciekawe doświadczenie. Idealne miejsce dla całej rodziny. Pomoże przekonać dzieci do wakacji w Karpaczu, który kojarzył się do tej pory wyłącznie z chodzeniem po górach.
Muzeum Lego Karpacz – połączenie dobrej zabawy z nauką i możliwością rozwoju kreatywności nie tylko maluchów ale i dorosłych!