Jak wyglądają pisklęta indycze?

Każdy z nasz żywo interesuje się wyglądem rozmaitych ptaków w naszych otoczeniu. Wiele osób bez problemu odróżnia wróbla od gołębia czy mewy. Są jednak osoby, które zastanawiają się nad tym jak wyglądają pisklęta indycze i czy zachodzą znaczne różnice między nimi a kurczakami.

Jeśli chcemy porównać między sobą różne gatunki ptaków musimy się skupić na ich rozmiarze. Jeśli porównamy pisklęta indycze z innymi gatunkami ptaków to zauważymy także wyraźną różnicę w upierzeniu. Podziwiane przez nas ptaki będą się charakteryzować szarym umaszczeniem podczas gdy pisklęta indycze mają piórka w kolorze złotym lub srebrnym. Nie będziemy mieć natomiast problemu aby odróżnić interesujące nas ptaki od innych zwierząt drapieżnych takich jak sokół, orzeł czy sęp.

Wspomniane przez nas gatunki ptaków różnią się także kształtem i kolorem dzioba. Pisklęta indycze mają jeszcze bardzo małe dzioby, ale wciąż znacznie większe od żółtych kurczaczków. Dopiero gdy dorosną do znacznie większych rozmiarów będą się szczycić największym dziobem wśród ptaków.